HAND WASH 6 EASY STEPS je do detailu vyladěný komplexní systém určený pro majitele auta, pro kterého je péče o čistotu automobilu potěšením a koníčkem.

Autokosmetika HAND WASH 6 EASY STEPS je projekt kde jsme využili všechny naše dosavadní praktické zkušenosti  v oblasti profesionálního ručního mytí aut a je stvořen tak, aby dokonale naplnil běžné požadavky hobby nadšenců čistých aut.

Jestliže jste i Vy takovým nadšencem,  tak systém autokosmetika HAND WASH 6 EASY STEPS je ušitý právě pro tuto Vaši potřebu a sestává z uceleného portfolia produktů, příslušenství, uzavíratelného kbelíku a praktické podložky.

HAND WASH 6 EASY STEPS jsou produkty vytvořeny z profesionální anglické autokosmetiky. Etikety produktů mají číselné označení v ideální posloupnosti jak se autokosmetika správně používá a také jsou odlišeny barevností, která je spárována s barevností správného příslušenství k danému produktu.

Součástí systému autokosmetika HAND WASH 6 EASY STEPS je uzavíratelný kbelík, který slouží na mytí auta i na přehledné uskladnění všech produktů, příslušenství a praktické podložky. Kbelík má na sobě zobrazený správný postup čištění a na vnější straně dna je možnost nalepení suchých zipů, které zajišťují stabilitu při převozu autokosmetiky v zavazadlovém prostoru.

Praktická podložka HAND WASH 6 EASY STEPS s barevným potiskem slouží na bezpečné a správné odložení veškerého příslušenství vytaženého z kbelíku před samotným mytím a čištěním atomobilu.

Jste na tomto webu také správně pokud hledáte vhodný dárek pro svého muže, přítele či kamaráda. Systém autokosmetika HAND WASH 6 EASY STEPS potěší snad každého majitele auta.